YENİ DÜNYA DÜZENİ VE ZİHİN KONTROL OPERASYONLARI

İLLUMİNATİ

İleri-gelişmiş bilgiyi ayrıcalıklı birkaçın eline bırakan ve bu bilgiyi çoğunluktaki birçok insandan saklayan gizli bir şebeke gelişti. Eğer in
sanların beynini yıkamak istiyorsan, onların sahip olmadığı bilgiye sahip olman çok önemlidir. Kontrol ve beyin-yıkamanın ilk kurallarından biri de şudur: “Kurbanlarının senin bildiklerini bilmelerine izin verme”. Bu tür bir bilgi, geçmiş zamanlar boyunca, bencil çıkar ve nedenler için, insanlardan gizli tutulmuştu.

Buna rağmen, bugün, dünya üzerinde, bu saklanmış anlayışların,duymayı arzulayan herkese sunulduğu, yaygınlaşmakta ve gelişmekte olan global bir uyanışın eşiğindeyiz. Ve insanlığı karanlıkta tutmayı amaçlayan komplo düşüp parçalanacaktır. Aslında, bu kaçınılmaz olay başlamış durumdadır. Bu tarihi olayın, şu anda gerçekleşmekte olma noktası, aldatmacanın doğasını ve neden-nasıl kötü amaçlara hizmet ettiğini ortaya çıkarmaktır.
Belli bir bilgiyi halk meydanından gizli tutma aracı, eskiden çoğunluğun iyiliği için gizli ayin okullarına üyelik sistemi olarak kullanılmıştı. Fakat günümüzün Illuminati isimli, dünya üzerine yayılmış,muazzam büyük gizli örgüt şebekesi tarafından son olarak kullanılmıştır – ki Illuminati’nin kendisi de “sürüngenimsi bir ırkın temsil ettiği Şeytani Bilinç tarafından yönetilmektedir.

Illuminati içerisinde, her yüksek rütbeli üye, altından daha fazla bilgiye sahiptir. Bu durum, bir piramit yapısı ortaya çıkarır ve en üst seviyedeki üyelerin, merdiven aşağı indikçe sayısı artan çoğunluktan çok daha fazla bilgiye sahip olmasını getirir. Böylece, birkaçın geriye kalan birçoğu kontrol etmesi çok kolay bir hal alır. Illuminati’nin elinde bulundurduğu gizli bilginin içeriği, günün biliminin halk meydanında algılamamıza izin verdiğinden çok daha gelişmiş ve öte olarak, tüm Varoluş’un potansiyeli ve O’nun yasalarının anlayışı ile insan bilincinin, ruhunun, aklının, onun doğasının ve nasıl programlanacağı, kontrol edilebildiği ile ilgilidir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.