“Adolf Hitler’in Ruhuna Fatiha”

Teorik ve ideolojik olarak bir çok megalomanlık içeren Nazizm, temellerinde hiç bir ırka uymayacak teoriler barındırsada Yahudiler ile ilgili düşüncelerini tasvip etmemek mümkün değil galiba.. Toplum düzeninin alt üst olmasından katliamlara kadar, ülkelerin sefaletlerinden savaşlara kadar düm düzensizlikler ispatlı olarak İsrail aklı ile meydana geliyor. Ne yazık ki artık bu kirli akıl sadece yasadıkları bölgede değil hırsları ve ahlaksızlıklarını sızdırdıkları heryerde bir kargaşa ve bir infial hali meydana getiriyor. Aslında bu uzun bi süreç, önce yasaklanmış faizi bin türlü cazibeye boyayıp hayatımızın her alanına soktular, sonra Allah(cc) ın onları mahrum ettiği zenginliği sadece para olarak tanımlayıp  kendilerini zengin ilan ettiler ve böylece sözde Yaratıcı ile başalattıkları savaşı kazandılar.  (“Onların üzerine bir zillet ve yoksulluk damgası vuruldu.”(Bakara, 2/61).)  

Atalarından gelen hırsları ve kötü adetleri onları o kadar sevilmesi mümkün olmayan insanlar haline getirdi ki,  komşuluk devletler arası çıkar anlaşmaları teknoloji transferleri ve her alışverişin altında bir ajanlık bir kötülük aramamak mümkün değil! Zaten bunlar kardeşini kuyuya atan bir kavmin torunları değil mi??!!! Bunu şöyle anlayın toprak bulaşmış gibi tadı olan bir domatesi bile değerlendirirken israil tohumudur demiyor musunuz?! Google sizi dinlemiyor mu? Yada israilden alınan silahları daha pahalıya üretmek için bütün dünya neden uykusuzca yarış içerisinde. 

Bize kolay geliyor, biz hırs yapmamayı tembellik olarak algılarken onlar gerçek ve pis bir hırsla bizi sömürmek kendilerine muhtaç bırakmak korku imparatorluklarını geliştirmek için ibadethaneleri kurşunlamaktan bile geri kalmıyorlar! 

Neden Hitler’e fatiha ile başladık! O kamplardaki çocuklara yapılanları tasvip ettiğimizden değil. Peki neden nazizmi eleştirdik? Bakın ideolojilerdeki amaç sahip olanın menfaatinde olması zorunlu bir olgudur. Ve amaca giden yolda asıl problemin fitne, fitneyi çıkaracak bir zümreye asla pay vermemek olduğunu bilen bir adammış rahmetli! Güç sahibi olduklarında çalacaklarını satacaklarını bildiği insanları dışlamak için en önemli konuyu sapkın bile olsa ideolojisinin temeline koyacak kadar akl-ı selim bir kişilikmiş. Ve asla taviz vermeden bu aşırılaşmış derecede hırsları olan topluluğu dışlayarak en doğrusunu yapmış! 

 “İsrailoğullarına Tevrat’ta şöyle bildirdik: Siz yeryüzünde iki kere fesat çıkaracaksınız.” (İsrâ, 17/4”

“Onlar yeryüzünde hep bozgunculuğa koşarlar. Allah ise bozguncuları sevmez.” (Mâide, 5/64)”

Bugünleri açıklamak için neden yahudiler diye genelleme yapıyoruz. Çünkü herkesin yahudi diye bildikleri aslında siyonistler. Rahmetli Erbakan Hoca’nın şerlerini defaatle söylediği, dünyadaki evanjelist kafanın dahil başa çıkamadığı şeytanın dini!! Boykotla vs ile asla önüne geçilemeyecek kadar dünyayı sarmış haddini aşmış bir veba. Allah(cc) bu konuda bizleri defalarca uyarmasına rağmen bunlara sarılarak ölümcül hastalığın genlerimize bulaşmasına müsaade ederek bu noktaya getirdiğimiz arsız, aymaz bir millet. Sahtekarlıkla elde ettikleri toprakları savunurken bile yapsalar ses çıkartmanın haksız olmayacağı hareketleri masum insanlar üzerinde yaparlarken, sadece buğz edip susacakmıyız!! Bu bir manifesto değil bir davet değil ama gelecek her davetin kabulunun önerisi ve teminat tutanağıdır. 

Görüselim aksatmayalım…

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.