DEEP WEB GERÇEĞİ!!

SİZ SADECE %2 SİNE ERİŞEBİLİYORSUNUZ..

İletişim çağında yaşamanın bir çok zorluğu ve bir çok meşru olmayan erişilebilirlikleri mevcut. Bunlar neler? Mesela Web üzerinden kiralık katil yada torbacı bulabilirmisiniz? Tabiiki bulmayın! Ama bunu yapanlar var. Hatta dünyanın en büyük Kasinosu Deep Web üzerinden çalışıyor. Bunları genel geçer bilgiler olarak görmeyin. Tabiiki sizlere nasıl deep web e girilir nasıl kullanılır konusunda bilgiler vermeyeceğim fakat size hergün büyüyen küçük çocuklardan hırslı insanlara büyük şirketlere kadar binlerce hatta milyonlarca kullanıcı olan ve gayr-i meşru herşeyin bir arada bulunduğu bir tehlikeden bahsediyorum. Savaşlar başlatabilecek bir bilgi yığını, dünyayı sarsacak suç örgütlerinin yuvalanabileceği büyük kaçakçılıkların alelen yapılabileceği korkunç bir düzen!! Siz vatandaşlar olarak sadece wikiliks i biliyorsunuz bu sadece milyonda biri…

İnsanlar para kazanmak için, hırslarını karşılamak için kötü alışkanlıklarını devam ettirebilmek için bir tarayıcı yükleyip bir arama motorunun başına istediklerini yazabiliyorlar. Ozaman sistemin devletin ve adaletin tesis edilmesindeki zorlukları hesaplayabiliyor musunuz?

Ülkemiz hack ve bilgisayar korsanları hakkında bukadar sıkı yaptırımlar uyguluyor olmasına rağmen hangi cesaretle bu ortam hala talep görüyor anlayamıyorum. Şimdi kim diyeceksiniz. Son verilerde ülkemizden deep web’e günlük giriş sayısı neredeyse Amerika ile aynı. Benim teorim Donald Trump ‘ı yöneten akıl deep web aklı!! Bu konu ile ilgili daha bir çok detay yazacağız. Bizi takip edin yada işinize bakın!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.