Amerika ile Çin arasında pandemiye neden olan koronavirüsü kimin yaydığı konusunda kavga sürerken MOSSAD Başkanından ilginç bir açıklama geldi. MOSSAD Başkanı Yossi Cohen Koronavirüs salgınının altında Türklerin olduğunu savundu ve “Koronavirüsü dünyanın başına saran Türklerdir.” dedi.

Bildiğimiz gibi son haftalarda ABD Başkanı Trump ile Çin devlet başkanı arasında sözlü düello devam edip gidiyordu. Çin devlet başkanı Xi Jinping virüsün ABD laboratuvarlarında üretildiğini ve Çin’in Whoan kentine Amerikan ajanları tarafından bilinçli bir şekilde getirildiğini savunmuştu. Bu girişimin nedeninin de yeni dünyanın yükselen yıldızı olan Çin’in ekonomisini batırmak olduğunu savunmuştu.

ABD başkanı Donald Trump ve CIA Başkanı Mike Pompeo da Çin devlet başkanının bu tezini şiddetle kınadı ve böyle bir şeyin kesinlikle mümkün olmadığını söyledi. Trump bununla da kalmayıp Çin’de başlayan salgında virüsü Çin hükümetinin laboratuvarda geliştirdiğini ve yanlışlıkla kendi vatandaşlarına bulaştırdığını savundu. CIA Başkanı Mike Pompeo iddiaları daha da ileriye taşıdı ve Çin virüsle baş edemeyince başta ABD olmak üzere ajanlarını değişik ülkelere gönderdiğini ve Koronavirüsü bilinçli bir şekilde Çinli ajanların tüm dünyaya yaydığını savundu.

Tüm bu tartışmalar devam ederken MOSSAD Başkanı Yossi Cohen Koronavirüs salgınının altında Türklerin olduğunu savundu ve “Koronavirüsü dünyanın başına saran Türklerdir.” dedi.

Yossi bu savını şöyle savundu; “Bakın dünyayı değişikliğe uğratan büyük olayların altından hep Türkler çıkıyor ve kendilerini öyle bir kamufle ediyorlar ki kimse Türklerden şüphelenmiyor.”

Devamında Yossi “Türk Gizli Teşkilatı çok sinsi ve etkilidir. Haberimiz olmadan bizi yatakta öldürüp iz bırakmadan ortadan kaybolacak kabiliyettedir.”

Yossi Cohen Koronavirüs salgını ile Türklerin bağlantısını şöyle açıkladı. “Biliyorsunuz tüm dünya Koronavirüs ile uğraşırken Türkler hiç uğraşmamasına rağmen hastalık Türkiye’de yayılmadı, hasta olanlar da çok hızlı iyileşti. Bunun nedeni Türklerin solunum yolu ile halkını aşılamasıdır.” dedi.

Devamında Cohen tarihi salgınlardan örnek vererek “Dünyadaki hiçbir salgından Türkler etkilenmemiştir, Fatih döneminde tüm dünya veba salgınından kırılırken Türklere bir şey olmamıştır. Devamında İspanya gribinde tüm Avrupa salgından kırılırken Türklere bir şey olmamıştır” dedi.

Son olarak Cohen “Dünyadaki tüm bu salgınların altında hep Türkler vardı.” diyerek sözlerini bitirdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.