Papa Frenklerin Avrupaya Tıkılı Kalmasıyla Batının Yıkıcı Zihniyetini Nasıl Oluşturdu?

Bize yıllardır dayatılmış bilgiyi oluşturan -ısmarlama kitaplar- çok büyük bir yalanla başlıyor. Fikelam ailesi olarak yalanlara aslında büyük bir hipnoz olan batı büyüktür yalanı ile başlamak isterdik fakat öncesinde bu yalanı bizlere yutturan asıl saçmalığı gözler önüne kanıtları ile sürmek istedik. Nedir bu yalan?

BÜTÜN BİLİMLERİN TEMELİ COĞRAFİ KEŞİFLERLE ATILDI 

Sizlere ispatlayacağımız tez şu; Coğrafi keşifler aslında sömürgeciliğin ve batı tamahkarlığının başlangıcıdır! Bugünkü BATI MAKİNE MEDENİYETİ’nin temelleri ve sermayesi bu tamahkarlığın sonucudur..

BATININ TAMAHKARLIK TARİHİ NEDİR?

Atalarımız Doğu Roma’nın son kalesi olan İstanbul’u fethedince Frenkler dar verimsiz ve bataklık Avrupa topraklarına hapsoldular, açlık ve sefalet içerisinde birbirlerine saldırmaya başladılar. Aç ve sefil Avrupalı Sürüleri kiliseyi tehdit etmeye başladı. Oldukça zengin papalık topraklarını yağmalamaya hazırlanan bu sürünün önüne geçmek için Papa büyük bir din sömürüsü propagandası başlatarak haçlı orduları kurarak İslam dünyasının üzerine saldı. Fakat papanın bu oyunu İslam coğrafyasında inançlı insanlara karşı sonuç bulamadı ve her seferinde ağır yenilgilerle leş içerisindeki topraklarına geri döndüler. Papanın “kutsal zafer” vaadinin boş bir palavra olduğunu anlayan Avrupalılar Engizisyon korkusuyla seslerini çıkaramadılar!

Papa Müslümanları “Meryem Ananın Mezarını çiğneyen barbarlar” olarak anlatmıştı ama tamahkar askerler bunun böyle olmadığını gördüler. Yenilmiş parçalanmış olarak kaçarken Osmanlı köylüleri karınlarını doyuruyor, yol için heybelerini erzakla dolduruyorladı. Gustav Le BONN, Will DURANT, Almont TOYNBEE gibi ünlü tarihçilerinde itiraf ettikleri gibi tarihin hiçbir döneminde düşmanına böyle insanca davranan bir topluluk görülmemişti…

Papa artık it sürülerini Osmanlı’nın üzerine gönderemez hale gelince ve papalık servetinin yağmalanma riski artınca, bu sürüleri atalarının da adeti olan yağmacılık yapmaları için yeni hedeflere yönlendirmeliydi.

ispanyol korsanlar papayı yeni toprakların varlığı konusunda ikna ettiler

İspanyol korsanlar karanlık okyanusların ilerisinde zengin topraklar olduğuna papayı ikna ettiler. Papa bu korsanlara gidip o topraklardaki zenginliklere papalık adına el koymalarını emretti. Birkaç başarısız denemenin arkasından Amerika topraklarına ulaştılar. Hatta bu cahil denizciler gittikleri toprakların Hindistan olduğunu zannettiler. Çok enteresandır hala Amerikan yerlileri “Hintli” anlamına gelen “Indian” adı ile çağırılır. Merak edenler bir sözlüğe bakabilir.

Papanın ağır silahlarla donattığı bu barbar insan sürüsü bastıkları her toprağı son damlasına kadar acımasızca yağmaladılar. Aztek Inca ve Maya medeniyetleri yerle bir edildi, Hindistan ve Afrika coğrafyalarında toplu katliamlar yapıldı. Bu insanlar öz topraklarında katledilerek can verdiler!

Bu it sürüsü gemiler dolusu ganimetlerle avrupaya geri döndüler ve hala daha bu yağmalama adetlerine başka metodlarla devam ediyorlar!

İŞTA BUGÜNKİ BATI MAKİNE MEDENİYETİ SERMAYESİ BU KANLI HAZİNEDİR!!! BU MEDENİYET BEDDUALIDIR!!!

Böylelikle Silah ve Servet üstünlüğü kazanan Avrupalılar dünyayı paylaşma telaşesine düştüler ve iki tane büyük dünya savaşı yaptılar! Dünyayı kana buladılar! Asya’da hatta uzak doğuda hala sömürgeciliğe devam ediyorlar!!

Bu sistemi nasıl yönettiler? Bu Yalanlar şimdi nasıl söyleniyor? Sermayeleri ekonomik olarak ne boyutta hepsini yazacağım.

Görüşelim Aksatmayalım!

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.