Korona Virüsü Nereden Geldi Ve Nereye Gidecek?

Korona virüsü yaklaşık olarak 8-9 yıldır üzerinde çalışılan yapay bir virüstür. Amerika virüsü geliştirdi ve üzerinde değişik çalışmaları zaten yapıyordu. Hatta Alman ajanları Amerika’nın yaptığı çalışmaları elle geçirdi ve bu konuda antitez olarak olabilecek bir salgın durumunda virüs tespiti ve yapılacak tedavi çalışmalarına 3-4 yıl önce başladı. Şu günlerde dikkat ederseniz Alman Hükümeti’nin virüsü çok hızlı bir şekilde tespit edebiliyor. Etkilenen Alman vatandaşların fazla olmasına rağmen ağır kliniğe sahip veya ölen vakaların çok az olması da bu verileri doğruluyor.

Son zamanda Amerikan Hükümetinin ekonomik olarak çöküşe geçmesi ve gelecekte Çin Hükümetinin ekonomik olarak zirveye çıkacağını gören Amerikalılar virüsün genetiği ile oynayıp sadece Çin vatandaşlarını etkileyen bir virüs haline getirdi.

KORONAYI ÇİNLİLER Mİ BULDU?

Gerçekten de salgın Çin Devleti’nin tüm ticari yolarının kavşağı niteliğinde olan Wuhan kentinde ortaya çıktı. Salgın o kadar ilerledi ki karantina uygulanmasına rağmen Çinliler haricinde hiç bir ırktan vatandaş ilk zamanlarda hastalığa yakalanmadı. Hatırlasınız Wuhan kentinden getirilen Türklerin hiç birinde hastalık ortaya çıkmadı. hatta iki Türk vatandaşı geri dönmeyi reddetti ve Wuhan kentinde yaşamaya devam etti ve halen hastalığa yakalanmış değiller.

Sadece Çinlilerin etkilendiğini fark eden Çin Hükümeti hızlı bir şekilde ARGE çalışması yaptı ve genetiği değiştirilen virüsün bir kez daha genetiği ile oynandı. Sonuçta Çinlilerde etkili olmayan ama diğer ırklara etkili olan bir virüs haline getirdi. Biraz hafızanızı yoklarsanız Çinli dışındaki ilk koronavirüs Çin’de bulunan bir Amerikan vatandaşında tespit edildi.İşte bu aşamadan sonra salgın kontrolden çıktı. Çin Hükümetİ virüsü ajanları vasıtasıyla tüm dünyaya dağıttı. Çinli ajanlar tüm dünyada yerli vatandaşlara virüsü bulaştırdı ve tüm dünyada virüs yayılmaya başladı.

İsrail Hükümeti tüm bunları bildiği için olay çığırından çıktıktan sonra Bakan Katz vasıtası ile tüm dünyaya “Koronavirüsü Trump yaydı, idam edilmeli” diye beyanat verdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.