GİZLİ MİKROÇİP PLANI

 Corona’dan sonra çok gündemi meşgul etmişti fakat çok önceden planlanan bu mesele corona ile hayata geçirildi gizli ajandaya yazılan, corana ile tamamlandı. Önce askerlerde devlette sonra halka corona ile chip takma gerçekleşmiş oldu. Bugün dünya çapında on binlerce askeri personel güvenlik gerekçesiyle gizlice mikroçiplendi. Milyonlarca evcil hayvan güvenlik-sağlık gerekçesiyle mikroçiplendi. Dünyanın çeşitli ülkelerinde binlerce masum vatandaş hükümetler tarafından güvenlik amacıyla mikroçiplendi. Bazı politikacılar ve hükümet temsilcileri tüm tutuklu ve esirlerin güvenlik amacıyla mikroçiplenmesini istiyorlar. Bazı yöneticiler, yeni doğan bebeklerin mikroçiplenmesini mecbur kılacak yasalar çıkarmak için öneri getiriyorlar. Tüm bu çabaların arkasında milyonlarca insanı tek bir merkezden yönetmek isteyenler var! Mikroçipleme taraftarları, zihin kontrol operasyonlarını, sağlık ve güvenlik aldatmacası ile halka yayma amacındadır. Çocuğuna mikroçip takktırma, robotlaştırılmasına müsaade etme! Uzaktan Kumandalı Fare!..

 Bilim adamları, beyinlerine elektrik sondası taktıkları fareleri 500
metre uzaklıktan bilgisayarla kontrol etmeyi başardı. Farelerin, beyinlerine yerleştirilen elektrik sondaları aracılığıyla koşmaları, tırmanmaları veya sağa-sola dönmelerinin sağlandığı belirtildi. Bilgisayarla kontrol edilebilen farelerin, ileride eklenecek mini kameralarla, deprem kurbanlarının bulunması veya mayın ve bombaların imha edilmesinde kullanılması amaçlanıyor. New York Devlet Üniversitesi fizyoloji ve farmakoloji profesörü John Chalpin, çöken bir binanın altında kalan canlıların bulunması için robotların kullanılamadığını, moloz yığınlarının arasına girebilecek en becerikli canlının fareler olduğunu belirterek, bu noktadan hareketle geliştirdikleri proje sonucunda fareleri uzaktan kumanda ile kontrol etmeyi başardıklarını açıkladı.

”NEW YORK DEVLET ÜNİVERSİTESİNDE Kİ BİLİM ADAMLARI”

 NewYork Devlet Üniversitesinde ki bilim adamlarının, elektrik sondalı farenin labirentte sağa veya sola dönmesini sağladıkları belirtildi. Küçük, çevik ve güçlü koku alma duyguları olan farelerin, patlayıcıların araştırılması veya insan bedeninin bulunmasında eğitilebileceği belirtildi. Hareket sinyallerinin, farenin sırtına bağlanan bir radyo alıcısıyla, farenin beynine bir bilgisayardan iletildiği kaydedildi. İki elektrot, farenin sağ ve sol bıyıklardan gelen sinyalleri işleme tabi tutan beyne ait bölgeleri harekete geçirirken, bir elektrotun, farenin beynindeki “iyi hissetme” merkezini uyardığı ifade edildi.

 Tehlikeli görevler için hayvanların beyinleriyle oynamanın ahlaki soruları gündeme getirmesine karşılık, bu farelerin diğer fareler kadar uzun yaşadığı ve normal hayat sürdüğü belirtiliyor.işte fareler üzerinde yapılan ve ciddi aşamaların kaydedildiği mikroçiplemeyle 21 yüzyıl insanlarının bilgisayar vasıtasıyla birer fare gibi güdülmesi amaçlanıyor. Kimler tarafından? Yeni Dünya Düzeninin beyin takımı tarafından! Şimdi mikroçipleme ve beyin üzerine çalışmalar hangi düzeyde buna bakalım. Tabi basına yansıyan haberlerden. Unutulmamalı ki devletler, halka açıklanmasında sakınca görmedikleri bilgi-teknolojinin en az 10 yıl ilerisindedir. 15 Dakikada Einstein Olabilirsiniz!

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.